„Ostoja” nas nie chce

W rundzie wiosennej sezonu piłkarskiego 2010/2011 o mistrzostwo „A” klasy nasza drużyna będzie rozgrywała swoje mecze których będzie gospodarzem, gościnnie na boisku „Niw” Brudzowice. Zarząd LKS „Niwy” wyraził zgodę na to byśmy rozgrywali mecze na ich boisku. Zmianę miejsca rozgrywania meczy wymusiła decyzja Zarządu LKS „Ostoja ” Żelisławice który nie wyraża zgody na dalsze rozgrywanie […]

Kontynuuj czytanie

Zostali odznaczeni

W dniu 30 styczna 2011 r. w trakcie trwania w miejskiej hali sportowej w Siewierzu turnieju eliminacyjnego o puchar Włodzimierza Mazura odbyła się miła uroczystość. Na wniosek Prezesa LKS „Przemsza Siewierz” Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach przyznał wieloletnim działaczom naszego klubu, Andrzejowi Knapikowi złotą, a Janowi Kosteczce i Marianowi Tomasikowi srebrną Odznakę Honorową Śląskiego […]

Kontynuuj czytanie