„Ostoja” nas nie chce
W rundzie wiosennej sezonu piłkarskiego 2010/2011 o mistrzostwo „A” klasy nasza drużyna będzie rozgrywała swoje mecze których będzie gospodarzem, gościnnie na boisku „Niw” Brudzowice. Zarząd LKS „Niwy” wyraził zgodę na to byśmy rozgrywali mecze na ich boisku. Zmianę miejsca rozgrywania meczy wymusiła decyzja Zarządu LKS „Ostoja ” Żelisławice który nie wyraża zgody na dalsze rozgrywanie […]
Kontynuuj czytanie

