LKS Przemsza II Siewierz (B Klasa Sosnowiec) SEZON 2021/2022

KADRA

1. Damian Pędzik (br)
2. Bartosz Urbańczyk (br)
3. Tomasz rok
4. Dominik Wójcik
5. Nikodem Cygarowski
6. Mikołaj Hamerlik
7. Błażej Bańka
8. Kamil Urbanowicz
9. Adrian Tylec
10. Dawid Kisielewski
11. Bartosz Kańtoch (c)
12. Artur Szastak
13. Łukasz Grabiś
14. Oliwier Kocimski
15. Piotr Wysocki
16. Maciek Korzec
17. Daniel Lubiński
18. Norbert Futrzyński
19. Marcel Nobis
20. Mateusz Byczek
21. Paweł Hajduk
22. Piotr Rok
23. Radosław Trzcionka
24. Jakub Drygalak
25. Norbert Popczyk

Trener: Arkadiusz Stefaniak
II trener (grający): Bartosz Kańtoch
Kierownik drużyny: Mateusz Figiel


LKS Przemsza II Siewierz (B Klasa „AP Sport” Podokręg Sosnowiec) SEZON 2020/2021

Kadra sezon 2020/2021

1. Bartosz Urbańczyk – bramkarz
2. Konrad Sobusik – bramkarz
3. Tomasz Sala – bramkarz
4. Bartosz Myrta
5. Nikodem Cygarowski
6. Tomasz Rok
7. Damian Czapla
8. Błażej Bańka
9. Kamil Urbanowicz
10. Adrian Tylec
11. Piotr Wysocki
12. Mikołaj Hamerlik
13. Dawid Kisielewski
14. Bartosz Kańtoch (k)
15. Rafał Stankowski
16. Bartosz Wyszyński
17. Łukasz Grabiś
18. Marcel Nobis
19. Maciej Korzec
20. Dominik Wójcik
21. Kamil Śliwa
22. Michał Skalski
23. Norbert Futrzyński
24. Daniel Lubiński
25. Dominik Cieślik
26. Jędrzej Ciastek
27. Mateusz Byczek
28. Patryk Mentel – bramkarz
29. Oliwier Kocimski

Trener: Arkadiusz Stefaniak, asystent: Bartosz Kańtoch
Kierownik drużyny: Mateusz Figiel

 

tbl2021

 

Strzelcy:
Kisielewski – 11 goli
Kańtoch – 10 goli
Urbanowicz – 9 goli
Bańka – 6 goli
Tylec – 4 gole
Ciastek – 3 gole
Byczek – 3 gole
Hamerlik – 2 gole
Cygarowski – 2 gole
Futrzyński – 1 gol
Korzec – 1 gol
Grabiś – 1 gol
samobójcze – 2 gole (JSP, Sławków)
Burczyk – 1 gol
Sobczyk – 1 gol

RUNDA JESIENNA

Kolejka 1

Płomień Niegowoniczki 2018 3-8 Przemsza II Siewierz (gole LKS: Bańka x3 (1x -k.), Kisielewski x3, Tylec, Urbanowicz)
Źródło II Kromołów 1-4 Strażak Nowa Wieś
Łazowianka-Wysoka II Łazy 1-1 KS Gminy II Psary
ZEW Sosnowiec 8-0 JSP Warta Zawiercie
UKS Sławków 7-0 KS Giebło

Kolejka 2 (6 września)

Przemsza II Siewierz 2-2 Źródło II Kromołów (gole LKS: Kańtoch, Bańka -k.)
KS Gminy II Psary 3-5 Strażak Nowa Wieś
KS Giebło 2-5 Płomień Niegowoniczki 2018
JSP Warta Zawiercie 1-3 UKS Sławków
Łazowianka-Wysoka II Łazy 1-1 ZEW Sosnowiec

Kolejka 3 (12-13 września)

Strażak Nowa Wieś 2-2 Przemsza II Siewierz (gole LKS: Kisielewski, Ciastek)
UKS Sławków 14-0 Łazowianka II Łazy
Płomień Niegowoniczki 7-0 JSP Warta Zawiercie
Źródło II Kromołów 3-0 KS Giebło
Zew Sosnowiec 4-0 KS Gminy II Psary

Kolejka 4 (19-20 września)

KS Gminy II Psary 3-4 Przemsza II (gole LKS: Ciastek, Kańtoch, Tylec, Hamerlik)
KS Giebło 1-2 Strażak Nowa Wieś
JSP Warta 1-6 Źródło II Kromołów
Łazowianka II 1-2 Płomień Niegowoniczki
Zew Sosnowiec 0-1 UKS Sławków

Kolejka 5 (26-27 września)

Przemsza II 1-1 KS Giebło (gol: Urbanowicz)
UKS Sławków 4-0 KS Gminy II Psary
Płomień Niegowoniczki 3-2 Zew Sosnowiec
Źródło II 2-3 Łazowianka II
Strażak N. Wieś 12-0 JSP Warta

Kolejka 6 (3-4 października)

JSP Warta Zawiercie 2-4 Przemsza II (gole LKS: Byczek, Urbanowicz, Kisielewski x2)
Gmina II Psary 4-6 KS Giebło
Łazowianka II 0-3 Strażak
Zew Sosnowiec 3-2 Źródło II
UKS Sławków 4-2 Płomień Niegowoniczki

Kolejka 7 (10-11 października)

Przemsza II 2-1 Łazowianka II (gole LKS: Kańtoch, Futrzyński)
Strażak 1-5 Zew Sosnowiec
Płomień 3-3 KS Gminy II Psary
KS Giebło 7-2 JSP Warta
Źródło II 1-1 UKS Sławków

Kolejka 8 (17-18 października)

Zew Sosnowiec 2-3 Przemsza II (bramki LKS: Kisielewski, Kańtoch x2) rozegrany 31.11 w Preczowie
Gmina II Psary – JSP Warta (przełożony na 8.11, na godz. 11.00 z powodu złego stanu boiska)
Łazowianka II 2-2 KS Giebło
UKS Sławków 1-2 Strażak
Płomień Niegowoniczki 0-4 Źródło II

Kolejka 9 (24-25 października)

Przemsza II 4-2 UKS Sławków (bramki LKS: Burczyk, Sobczyk, Kańtoch, Urbanowicz)
Źródło II 2-1 Gmina II Psary
Strażak 4-1 Płomeń Niegowoniczki
KS Giebło 0-3 Zew Sosnowiec
JSP Warta 1-12 Łazowianka II

RUNDA WIOSENNA

Kolejka 10 (25 kwietnia)

Przemsza II 3–0 Płomień Niegowoniczki (wo)
JSP Warta 1–3 ZEW Kazimierz
KS Giebło 0–0 UKS Sławków
Strażak Nowa Wieś 5–3 Źródło II Kromołów
Gmina II Psary 3–3 Łazowianka II Łazy

Kolejka 11 (1-2 maja)

Źródło II 3-2 Przemsza II (gole LKS: Bańka (k.), Urbanowicz)
UKS Sławków 2-0 JSP Warta
Płomień Niegowoniczki 0-3 KS Giebło (wo)
Strażak Nowa Wieś 9–0 KS Gminy II
Zew Kazimierz 2-1 Łazowianka II

Kolejka 12 (8-9 maja)

Przemsza II 1-3 Strażak Nowa Wieś (gol: Ciastek)
JSP Warta 3-0 (wo) Płomień
KS Giebło 2-3 Źródło II
KS Gminy II 2-5 Zew Sosnowiec
Łazowianka-Wysoka II 5-1 UKS Sławków

Kolejka 13 (15-16 maja)

Przemsza II 1:1 KS Gminy II (gol: Kańtoch)
Strażak 11-0 KS Giebło
Źródło II 4-2 JSP Warta
UKS Sławków 2-2 Zew Sosnowiec
Płomień 0-3 (wo) Łazowianka Wysoka II

Kolejka 14. (22-23 maja)

KS Gminy II 3-4 UKS Sławków
KS Giebło 0-5 Przemsza II (gole: Kańtoch, Cygarowski, Tylec, Urbanowicz, Kisielewski)
Łazowianka II 2-3 Źródło II
JSP Warta 1-13 Strażak
Zew Sosnowiec 3-0 Płomień (wo)

Kolejka 15. (29-30 maja)

Przemsza II 11:0 JSP Warta (gole: Kańtoch, Kisielewski x2, Urbanowicz x2, Grabiś, Korzec, Byczek, Cygarowski, Hamerlik, samobójcza)
Strażak 3:0 Łazowianka II Wysoka
KS Giebło 4:1 KS Gminy II
Źródło II 2:0 Zew Sosnowiec
Płomień 0:3 UKS Sławków (wo)

Kolejka 16. (5-6 czerwca)

Łazowianka II 0:4 Przemsza II (gole: Kańtoch, Urbanowicz, Byczek, Bańka)
Zew Sosnowiec 5:0 Strażak
JSP Warta 0:5 KS Giebło
UKS Sławków 1:8 Źródło II
KS Gminy II 3:0 Płomień (wo)

Kolejka 17.

UKS Sławków 4:3 Przemsza II
Niegowoniczki 0:3 Strażak (wo)
Gmina II Psary 0:9 Źródło II
Zew 5:0 KS Giebło
Łazowianka Wysoko 4:0 JSP Warta