Historyczne zwycięstwo!
W niedzielę 16 października miało miejsce otwarcie nowego stadionu. Z tej okazji Przemsza Siewierz rozegrała mecz o mistrzostwo sosnowieckiej A klasy z wiceliderem tabeli – Tęczą Błędów. Siewierski stadion wypełnił się niemal po brzegi, a zmagania obydwu drużyn oglądało ponad 500 osób. Wśród kibiców zasiedli między innymi: Burmistrz Miasta i Gminy Siewierz Pan Zdzisław Banaś, […]
Kontynuuj czytanie

