Rezerwy Przemszy Siewierz uległy na wyjeździe rezerwom Źródła Kromołów 2:3 (0:2) w meczu XI kolejki sosnowieckiej AP Sport „B” Klasy. Była to pierwsza porażka siewierzan w sezonie 20/21, a mecz w Kromołowie był pierwszym występem naszych młodych piłkarzy w rundzie wiosennej. Gole dla naszego LKS-u zdobyli Błażej Bańka (z rzutu karnego) oraz Kamil Urbanowicz.

Mecz od początku ułożył się dla nas fatalnie. Szybko strzelone bramki przez drużynę Źródła ustawiły ten mecz. Wcześniej mieliśmy sytuację do strzelenia bramki, która mogła otworzyć wynik, ale po strzale Kisielewskiego świetnie interweniował bramkarz rezerw Źródła, który był jednym z najlepszych zawodników tego meczu. Do przerwy przegrywaliśmy więc 0:2.

W drugiej połowie Przemsza II ruszyła z większym impetem czego dowodem była szybko strzelona bramka z rzutu karnego przez Błażeja Bańkę (po faulu na Ciastku). Niestety kilka minut dalej popełniliśmy indywidualny błąd i zawodnik z Kromołowa strzelił gola na 3:1. Bardzo dużo ożywienia w drugiej połowie wnieśli zawodnicy wchodzący: Kantoch i Byczek, którzy mieli swoje sytuacje do strzelenia bramki lecz albo brakowało naprawdę niewiele albo bardzo dobrze interweniował golkiper Źródła. W końcówce po bardzo ładnej i składanej akcji bramkę kontaktową zdobył Kamil Urbanowicz, ale ostatecznie ulegliśmy gospodarzom 2:3.

Trener Stefaniak po meczu:

„Z przebiegu meczu bliśmy drużyną piłkarsko lepszą, ale za to punktów się nie przyznaje. Niestety przegraliśmy mecz po indywidualnych błędach i z braku skuteczności. Jest bardzo duży niedosyt po tym meczu ponieważ każdy z zawodników po meczu czuł, że można było osiągnąć zdecydowanie lepszy wynik. Jesteśmy młodą drużyną, a każda porażka czegoś uczy więc wyciągamy wnioski z porażki i walczymy dalej.”

Przemsza II: Urbańczyk – Mazurek, Pawlik, Wójcik, Cygarowski, Kisielewski, Urbanowicz, Bańka, Tylec, Grabowski, Ciastek.