Przemsza Siewierz zremisowała na siewierskim stadionie z Gwarkiem Ornontowice 2:2 (0:0) w meczu XXX kolejki Zina IV ligi śląskiej gr 1.

W pierwszej połowie środowego meczu to nasza drużyna miała lekką przewagę optyczną lecz nie potrafiła tego udokumentować golem. Wypracowaliśmy 2-3 dobre sytuacje podbramkowe. Ekipa Gwarka stworzyła jedną. Początek drugiej odsłony to popis piłkarzy LKS-u, a szczególnie Amadeusza Zająca, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców – najpierw (59 min.) po asyście Burczyka i golu z niedużej odległości, a drugi po dośrodkowaniu Badory i golu z główki (68 min.). Niestety goście szybko zniwelowali dwubramkową stratę (gol z głowy w 74 min. i piękne uderzenie z dystansu w 76 minucie), wyrównując stan meczu i do końca spotkania to oni dyktowali warunki na murawie, szczególnie po kontratakach. Trzeba szczerze przyznać, że do ostatnich minut drżeliśmy o wynik i gdyby nie  Stambuła w bramce i źle ustawione celowniki przeciwników to ornontowiczanie wywieźli by trzy „oczka” z Siewierza.

Przemsza na 11. miejscu w tabeli z dwoma punktami przewagi nad miejscem barażowym i trzema nad spadkowym. Kolejne spotkanie o „6 punktów” już w najbliższą sobotę (29.05) w Myszkowie z MKS-em.

Przemsza: Stambuła – Skrzypiński D., Wolff, Bajor, Pałyga, Skrzypiński K. (82. Tyszczak), Mazerant, Bednarz, Badora (90+5. Sobczak), Burczyk, Zając.