Piłkarze Przemszy Siewierz pokonali na wyjeździe Górnik Piaski 1-0 (0-0) w meczu XI kolejki Haiz IV ligi. Zwycięskiego gola w 71 minucie meczu zdobył Łukasz Burczyk, tym samym pogrążając swoją byłą drużynę. Cały zespół zasługuje na słowa uznania bowiem rozegrał dobre spotkanie w porównaniu z poprzednimi meczami.

Sobotnie spotkanie w Czeladzi ogólnie było dość wyrównane. W pierwszej połowie znakomitą sytuację miał Niesyto, ale z kilku metrów trafił w bramkarza. Gospodarze również dwukrotnie mogli wpisać się na listę strzelców.

W drugiej odsłonie gra toczyła się na jednej jak i na drugiej połowie. Mecz się wyrównał, a żadna ze stron nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa. W 71 minucie jednak siewierzanie przeprowadzili, jak się okazało, bramkową akcję. Burczyk dostał doskonałą piłkę ze skrzydła od Niesyty i z dobrej pozycji pokonał Stambułę. Była to czwarta wygrana LKS-u w tym sezonie, trzecia bez straty gola. W tabeli gr. 1 plasujemy się na 10. pozycji.

Przemsza: Borecki – Tora, Świerczyński, Wlaź, Setlak, Niesyto (77′ Głośny), Pietrycha (60′ Tutaj), Kapias, Ból (90′ Maryniok), Czogała, Burczyk (88′ Tokarz).