„Okręgówkę” i nowy sezon czas zacząć !!! Przed meczem Przemsza Siewierz – Ciężkowianka Jaworzno
Startujemy! Już w najbliższą niedzielę, 12 sierpnia, o godz. 17.00 piłkarze Przemszy Siewierz podejmą przed własną publicznością drużynę Ciężkowianki Jaworzno. Mecz z drużyną z dzielnicy Jaworzna będzie pierwszym po 10-cio letniej absencji w Lidze Okręgowej. Ekipa z Ciężkowic sezon 2011/2012 zakończyła na 11. miejscu w tabeli. Mamy nadzieję, że przedsezonowe wzmocnienia poczynione przez sztab klubu […]
Kontynuuj czytanie



