Rezerwy siewierskiej Przemszy zremisowały 1:1 (1:1) z drugą drużyną KS Gminy Psary w meczu 13. kolejki AP Sport B klasy Sosnowiec. Obie bramki padły w pierwszej połowie. Dla Przemszy gola zdobył Kańtoch, ale nasz kapitan nie wykorzystał też rzutu karnego.

Apetyty na ten mecz były zapewne większe. Siewierzanie marnowali mnóstwo doskonałych okazji. W pierwszej połowie prowadzenie LKS-owi dał Bartosz Kańtoch, który zdobył gola lobując wychodzącego golkipera Gminy Psary z ponad 25 metrów. Kilka minut wcześniej jednak nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji. Przy prowadzeniu 1:0 mieliśmy doskonałą okazję na drugiego gola lecz nasz kapitan źle uderzył z „wapna”, a golkiper KS-u wyczuł intencje strzelca. Chwilę później sytuacja zemściłą się i przyjezdni wyrównali na 1 do 1.

Po przerwie festiwal niemocy strzeleckiej trwał dalej. Siewierzanie albo nie trafiali w bramkę z kilku metrów, albo obijali obrońców Psar, albo trafiali w dobrze dysponowanego bramkarza gości. Zawodnicy KS Gminy II też mieli swoją „setkę” w drugiej połowie, ale najpierw trafili w słupek, dobitkę wybronił nasz bramkarz, kolejną nasz obrońca aż w końcu z lini wybił nasz defensor. W końcówce próbował jeszcze Ciastek i Byczek, ale i oni nie mieli szczęścia. Mecz zakończył się więc remisem.

Przemsza II pozostaje na 3. pozycji w tabeli sosnowieckiej B klasy z 25 punktami. Za tydzień podopiecznych trenera Stefaniaka czeka wyjazd do Giebła.