Podopieczni trenera Sobczaka pokonali w Siewierzu grającą na co dzień w częstochowskiej „okręgówce” Unię Rędziny 1-0 (0-0) w swoim czwartym letnim test-meczu. Zwycięskiego gola zdobył Łukasz Burczyk.

Trener Sobczak po meczu:

„Pierwsza połowa to dominacja naszego zespołu, a goście bronili się nisko, jedenastoma zawodnikami. Szukali swoich szans w ataku szybkim, na co my bardzo dobrze reagowaliśmy. Mieliśmy kilka szans strzeleckich, ale ich nie wykorzystaliśmy.
W 2 połowie w naszym zespole nastąpiło 8 zmian, ale obraz gry był podobny. Unia bardzo dobrze realizowała obronę niską. Jedyną bramkę strzeliliśmy po świetnym podaniu prostopadłym Psonki do Zająca, który to wyłożył futbolówkę „Buremu” niemalże do pustej bramki. Szkoda niewykorzystanych szans, a szczególnie w drugie połowie było ich wiele. Cieszy nasza dobra gra w obronie. Gratuluję chłopakom dobrego meczu!”

Przemsza:

I połowa: Borecki – Wolff, Bajor, Dębski, Pałyga, Morys, Mazerant, Bednarz, Badora, Zając, Burczyk.
W II połowie zagrali: test. bramkarz, Stajer, Góralczyk, Psonka, Krzos, Grabowski, Urbanowicz, Pawlik.

Kolejny sparing 10 lipca o 18.30 z Podbeskidziem II Bielsko-Biała na naszym obiekcie.