Piłkarze Przemszy Siewierz zremisowali w Czańcu z miejscowym LKS-em 1-1 (0-1) w czwartym meczu kontrolnym tego lata. Pierwszą bramkę w 35 minucie pierwszej odsłony zdobyli zawodnicy trenera Oklejewskiego, a dokładniej Maciej Niesyto. Wcześniej do siatki mógł trafić testowany napastnik, ale futbolówkę zatrzymała poprzeczka. Gospodarze doprowadzili do remisu w 80 minucie. Przypomnijmy, iż zespół z Czańca to mistrz IV ligi śląskiej gr. 2 sezonu 18/19. W dwu-meczowym barażu o III ligę nieznacznie uległ mistrzowi naszej gr. 1 – Polonii Bytom.

Przemsza zagrała w składzie:

I poł. Borecki – zaw. test. 1, zaw. test. 2, Tora, Wolff, Niesyto, Wilk, zaw. test. 3, Sawicki, Krzos, zaw. test. 4
II poł. Borecki (br. test) – test. 1, test 2, Tora (Hamerlik) Wolff, Bednarz, Chwila, Ból, Tutaj, Niesyto (test. 5), Burczyk

Kolejny sparing Przemsza rozegra na naszym stadionie w najbliższą środę (31.07, g. 18.45) z Górnikiem Wojkowice. Test-mecz z Drzewiarzem Jasienica przełożono z soboty na piątek (2.08) na godz. 19.00 na naszym obiekcie.