Podopieczni trenera Oklejewskiego pokonali w drugim letnim sparingu Iskrę Pszczyna 3-2 (2-1). Jako pierwsi na prowadzenie wyszli siewierzanie za sprawą gola Tomasza Wilka z rzutu karnego. Kilka minut dalej goście odpowiedzieli bramką również z „wapna”. Pod koniec pierwszej odsłony na listę strzelców wpisał się nowy, testowany napastnik (z.t. 2). Ten sam zawodnik w drugiej połowie podwyższył na 3-1. Przemsza miała jeszcze kilka dobrych sytuacji podbramkowych, ale ostatecznie to Iskra zdobyła kontaktowego gola pod koniec spotkania.

Przemsza wystąpiła w następującym składzie:

I połowa: Borecki – Wolff, Setlak, Wilk, Hamerlik (jr), Ból, zaw. test. 1, Chwila, Bednarz, Burczyk, zaw test 2.
II połowa: Borecki (Urbańczyk jr) – Wolff, Setlak, Wilk, Ból, zaw. test. 3, zaw. test. 4, zaw. test. 5, Tutaj, zaw. test. 2, Burczyk (Urbanowicz jr)

Kolejny test-mecz „Biało-czerwono-zielonych” w środę (24 lipca) w Jaworznie ze Szczakowianką o godz. 18.30, a w najbliższą sobotę czeka nas daleki wyjazd na mecz kontrolny do Czańca z miejscowym LKS-em (początek 10.30).