W 23 kolejce sosnowieckiej A klasy Przemsza Siewierz podjęła na boisku w Brudzowicach drużynę Pionier Ujejsce. W pierwszej połowie Przemsza zdecydowanie królowała na boisku zdobywając 2 bramki (Szadkowski, Szczepaniak). Niestety piłkarze z Ujejsca pokazali, że warto grać do końca i w drugiej połowie zdołali wyrównać wynik, co spowodowało, że spotkanie zakończyło się remisem 2:2(2:0).

Należy dodać, że jest to już trzecia, bezsensowna strata punktów naszej drużyny. Pierwsza była z Zewem Kazimierz, potem z Tęczą Błędów i w końcu z Pionierem Ujejsce – mecze, które miały przynieść naszej drużynie pewne zwycięstwa i umocnić jej pozycję w walce o awans. Szkoda, że wyszło jak zawsze – chęci były niestety tylko na początku, potem zabrakło serca do gry i wiary w zwycięstwo.

Skład Przemszy: Stańczyk – Jarosz, Malczewski, Korczewski, Błaszczyk – Opoka K., Szwierczyński, Szczepaniak (60 min. Figiel), Malczewski – A. Lamch (75 min. Szyja, 83 min. Niedziela), Szadkowski.