Przemsza Siewierz uległa w Rudzie Śl. miejscowej Slavii 2-1 (0-0) w meczu IV kolejki IV ligi śląskiej gr. 1. Po pierwszej połowie sobotniego spotkania na tablicy widniał bezbramkowy remis, z lekką przewagą gospodarzy. Zaraz na początku drugiej połowy to siewierzanie objęli prowadzenie (52 min.) po golu Macieja Tory z główki, po celnym dośrodkowaniu Bóla z rzutu rożnego. W 63 minucie meczu drugi żółty kartonik obejrzał Burczyk, czego konsekwencją była oczywiście czerwona kartka i ostatnie niemal pół godziny kolejny raz graliśmy w osłabieniu. Niestety gospodarze szybko wyrównali – rzut karny w 70 min. na gola zamienił Wujec. Przemsza broniła się, ale w 90 minucie Slavia dopięła swego i zdobyła zwycięską bramkę (Skorupa).

Była to pierwsza porażka naszej drużyny w sezonie. Z 5 punktami na koncie (1-2-1) spadliśmy na 10. miejsce w tabeli.

Przemsza: Borecki – Wolff, Setlak, Szombierski, Tora (76. Morys), T. Wilk, Chwila, Krzos (76. Bednarz), Ból (88. Sikora), Burczyk, Zając

W najbliższą sobotę o godz. 11.00 na siewierskim stadionie podejmiemy KS Ruch Radzionków.