Przemsza Siewierz pokonała w Zawierciu-Kromołowie tamtejszy Ludowy Klub Sportowy Źródło 11-3 (1-1) we wczorajszym spotkaniu II rundy Pucharu Polski Podokręgu Sosnowiec. Po pierwszej, remisowej połowie, piłkarze Przemszy włączyli piąty, a nawet szósty bieg i dołożyli dziesięć goli, a gospodarze odpowiedzieli jedynie trzema trafieniami. Do bramki Źródła aż 4 razy trafił Sylwester Sobczyk, po dwa trafienia zaliczyli Łukasz Burczyk i Amadeusz Zając, a po jednym golu dołożyli Maciej Niesyto, Mateusz Morys oraz Bartłomiej Bednarz. W meczu wystąpiło trzech naszych juniorów (Hamerlik całą pierwszą połowę, Urbanowicz i Urbańczyk weszli w 80 minucie).

Przemsza: Gniełka (80. Urbańczyk) – Hamerlik (46. Morys), Setlak, Wilk D. (66. Krzos), Tora (66. Burczyk), Sawicki (46. Niesyto), Wilk T., Sikora (46. Bednarz), Ból, Sobczyk, Zając (80. Urbanowicz).