Przemsza Siewierz przegrała w Jaworznie ze Szczakowianką 3-2 (1-1) w 1/4 finału rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu sosnowieckiego Podokręgu. Podobnie jak rok temu (przyp. porażka 3-2) pucharowy mecz był emocjonujący i zacięty. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze (26 min. Marędowski), ale jeszcze przed przerwą wyrównał Burczyk (42 min.). W 63 minucie na prowadzenie siewierski LKS wyprowadził wprowadzony na boisko kilka minut wcześniej Badora, jednak w 72 min. wyrównał Skórski, który to też zdobył gola na 3-2 dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry (88 min.).

Przemsza: Dróżdż – Wolff (53. Pałyga), Dębski, Góralczyk, Pawlik, Mazerant, Krzos, Psonka,  Porochnicki (57. Zając), Burczyk (55. Badora), Sobczyk