Na półfinale zakończyła się przygoda podopiecznych trenera Oklejewskiego w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Sosnowiec. W środę Przemsza uległa w Jaworznie Szczakowiance 3-2 (1-1) i to jaworznicka ekipa zagra wiosną w finale na Stadionie Ludowym z dąbrowską Unią.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze LKS-u za sprawą gola Burczyka (27 min.). Gospodarze wyrównali pod koniec pierwszej odsłony (Śliwa, 40 min.). Na początku drugiej połowy (50 min.) na prowadzenie „Drwali” wyprowadził strzałem głową Smarzyński, a w 62 minucie było już 3-1 po karnym dla JSP, którego wykorzystał Fonfara. Siewierzanie zdołali jeszcze strzelić kontaktową bramkę pod koniec meczu – Sikora (88 min.), ale na doprowadzenie do remisu nie było już mowy.

Piłkarze Przemszy w „pucharach” zdobyli 16 goli. Najwięcej Sobczyk (cztery), dalej Burczyk i Niesyto (trzy), Zając (dwa), Sikora, Morys, Bednarz i Ból po jednym.

Przemsza: Gniełka – Wilk D., Setlak, Szombierski, Tora, Ból, Wilk T., Krzos, Bednarz, Burczyk, Zając (weszli: Repa, Sikora, Sawicki, Chwila)