Przemsza Siewierz pokonała w ostatnim meczu kontrolnym na własnym stadionie czwartoligowy Drzewiarz Jasienica 3-2 (2-1). Pierwszą bramkę dla siewierskiego LKS-u zaraz na początku spotkania zdobył Sebastian Gielza wykorzystując rzut karny. Goście wyrównali chwilę potem, ale to Przemsza na przerwę schodziła na prowadzeniu, bowiem po rozegraniu stałego fragmentu gry drugiego gola zdobył Maciek Niesyto. Drzewiarz wyrównał stan spotkania na początku drugiej odsłony, ale ostatnie słowo należało do podopiecznych trenerów Mosny i Oklejewskiego. W ostatniej minucie sparingu zwycięską bramkę zdobył Marcin Ból. Mecz rozgrywany był w ponad trzydziestostopniowym upale i obfitował w dużą ilość fauli i spięć. Drużyna z Jasienicy postawiła poprzeczkę bardzo wysoko.

Bilans naszych meczów kontrolnych to 2 zwycięstwa i 3 porażki:
14.07.18 (Żelisławice) Przemsza Siewierz 0–3 GKS II Tychy (IV liga)
18.07.18 (Żelisławice) Przemsza Siewierz 0–3 Skra Częstochowa (II liga)
21.07.18 (Czechowice-Dz.) MRKS Czechowice Dziedzice 2-1 Przemsza Siewierz (IV liga) gol LKS: Niesyto
28.07.18 (Żelisławice) Przemsza Siewierz 8–0 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała (IV liga) gole LKS: Niesyto x4, Ból x2, Gielza, Tutaj -k.
04.08.18 (Siewierz) Przemsza Siewierz 3–2 Drzewiarz Jasienica (IV liga) gole LKS: Gielza, Niesyto, Ból

Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na inaugurację sezonu. W sobotę 11 sierpnia o 17.00 podejmiemy w Siewierzu rezerwy Rakowa Częstochowa.

Na dniach podamy również pełną kadrę LKS-u na nowy sezon.