Przemsza Siewierz zremisowała 1-1 (0-0) na wyjeździe z Sarmacją Będzin w meczu X kolejki IV ligi śląskiej gr. 1. Po nudnej, bezbramkowej pierwsze połowie, gdzie oglądaliśmy przysłowiowe „piłkarskie szachy”, w drugiej, nieco lepszej, zobaczyliśmy dwie bramki. Jako pierwsi do siatki trafili siewierzanie, a dokładniej Amadeusz Zając (58 min.), który po kontrze i podaniu Morysa, oddał strzał po ziemi i ulokował ją w siatce „Sarmatów”. Niestety w 82 minucie gospodarze wykorzystali sytuację sam na sam i Zawadzki pewnie pokonał Gniełkę. Mimo zdobytego punktu, LKS spadł w tabeli na 11. miejsce. Kolejne ligowe spotkanie w najbliższą sobotę, na siewierskim stadionie z Polonią Poraj, a już w środę zagramy w Pucharze Polski ze Szczakowianką w Jaworznie.

Przemsza: Gniełka – Wilk D., Setlak, Szombierski, Tora, Morys (72. Krzos), Wilk T., Chwila, Bednarz (46. Zając), Sawicki (46. Niesyto), Burczyk (77. Sobczyk)