Przemsza Siewierz uległa w meczu wyjazdowym XXVII kolejki IV ligi Ruchowi Radzionków 4-1 (1-0). Tak wysoki wynik nie do końca odzwierciedla gry siewierzan. Jako pierwsi gola zdobyli gospodarze (Hermasz 38 min.) i dominowali w pierwszej odsłonie gdzie nie wykorzystali kilku znakomitych sytuacji. Po przerwie nasi piłkarze nieco przycisnęli i wyrównali stan meczu na 1-1. W 57 minucie Daniel Tukaj zdobył gola głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Mimo wyrównanej drugiej odsłony meczu, niestety końcówka należała już do „Cidrów”, gdzie od 82 do 88 minuty zdobyli trzy piękne gole (Rocki, Wojsyk, Banaś) i trzy punkty powędrowały do Radzionkowa.

Przemsza: Botsch – Pająk (46′ Niesyto), Kryger, Krawczyk (46′ Fredyk), Sawicki, Ból (80′ Tokarz), Tutaj, Kapias, Zawadzki (46′ Majchrowski), Świerczyński, Tukaj.