Piłkarze Przemszy zremisowali wyjazdowe spotkanie rozegrane w Wielką Sobotę z rezerwami Piasta Gliwice 1-1 (1-1) w meczu 23. kolejki IV ligi. Początek spotkania to przewaga gospodarzy, ale dwukrotnie przed startami gola nasz zespół uratował Borecki, który wybronił dwa świetne strzały pod poprzeczkę. Niestety nie popisał się on w 35 minucie gdzie po niegroźnym uderzeniu po ziemi popełnił błąd i futbolówka odbiła się od niego wpadając do siatki. Na szczęście w 41 minucie doprowadziliśmy do remisu za sprawą Kacpra Zawadzkiego, który wyprzedził bramkarza Piasta i głową wpakował piłkę do bramki. W drugiej połowie obie ekipy grały bardzo szybko, mecz był bardzo wyrównany, ale żadnej z drużyn już nie udało się pokonać bramkarza przeciwnika. Mecz zakończył się podziałem punktów, a dla siewierzan był to pierwszy punkt od 11 marca. Przerwaliśmy tym samym passę czterech przegranych meczów z rzędu, dalej jednak nie zdobyliśmy kompletu punktów na boisku tej wiosny (zgarniemy 3 oczka w środę, ale po walkowerze).

Przemsza: Borecki – Niesyto, Świerczyński (85′ Tokarz), Tora, Sawicki, Ból, Tutaj, Kapias (76′ Jagodziński), Majchrowski (65′ Krawczyk), Fredyk, Zawadzki.