Przemsza Siewierz przegrała w Świętochłowicach z tamtejszym Śląskiem Demarko 1-0 (0-0) w meczu IX kolejki Zina IV ligi śląskiej gr. 1. Siewierzanie przystępowali do spotkania bez kilku czołowych graczy. Jedynego gola w meczu zdobył Wach, a była to 64 minuta drugiej połowy. Sobotnie spotkanie stało na słabym poziomie. Mecz w naszym wykonaniu, ogólnie rzecz ujmując, był bardzo przeciętny, ale tyczyło się to również zespołu gospodarzy. Nie stwarzaliśmy praktycznie żadnych sytuacji pod bramką MKS-u. Goście kończyli mecz w ”10″ po czerwonej kartce (druga żółta) w 89 minucie.

Podopieczni trenera Sobczaka na półmetku rundy jesiennej zajmują 11. miejsce w grupie 1 – 9 punktów (bilans 2-3-3). Za tydzień w Siewierzu ciężkie spotkanie z Wartą Zawiercie.

Przemsza: Borecki – Wolff, Psonka, Góralczyk, Pawlik, Sobczyk (53. Badora), Bednarz, Mazerant, Porochnicki, Burczyk, Zając