Piłkarze Przemszy Siewierz pokonali w Kamyku Znicz Kłobuck 2-1 (1-0) w meczu kończącym VII kolejkę IV ligi śląskiej gr. 1. Siewierzanie w starciu z faworytem zagrali bardzo dobrze w pierwszej połowie czego konsekwencją był zdobyty przez Patryka Bajora po dośrodkowaniu Porochnickiego z kornera (38 min.). Drugiego gola w 74 minucie strzelił Amadeusz Zając, po pięknym podaniu Bednarza. Druga część spotkania była bardziej wyrównana, a pod sam koniec meczu (88 min.) Znicz zdobył honorowego gola, a dokładniej nasz obrońca Bajor, który skierował piłkę do własnej bramki. Po tym ważnym zwycięstwie Przemsza plasuje się na 10. miejscu w tabeli z 8 punktami na koncie (bilans 2-2-2).

Za tydzień mecz z wiceliderem gr. 1 – Rakowem II Częstochowa.

Przemsza: Borecki – Wolff, Bajor, Góralczyk, Pałyga, Porochnicki (84. Pawlik), Badora (54. Sobczyk), Mazerant (38. Psonka), Bednarz, Burczyk, Zając (90. Grabowski)