Przemsza Siewierz uległa Polonii w Bytomiu 1-4 (0-2) w meczu 25. kolejki Haiz IV ligi śląskiej gr. 1. Mimo niezłej pierwszej połowy, siewierzanie na przerwę schodzili z dwubramkową stratą (Stefański 29 min., Lachowski 37 min.). W drugiej odsłonie „Niebiesko-czerwoni” dołożyli jeszcze dwa gole (ponownie Stefański 58 min. i Lachowski 64 min.), a osłabioną Przemszę stać było jeszcze na gola honorowego autorstwa Rafała Nowaka w 84 minucie (pierwszy w barwach LKS-u).

Swój debiut w seniorskiej piłce zaliczyli nasi wychowankowie-juniorzy: Urbanowicz i Hamerlik. Był to trzeci z rzędu przegrany pojedynek w lidze, a Polonia dzięki temu zwycięstwu niemal zapewniła sobie udział w barażach o III ligę. Przemsza spadła w ligowej tabeli na dziewiąte miejsce.