W najciekawszym spotkaniu IX kolejki sosnowieckiej B Klasy rezerwy Przemszy pokonały na własnym stadionie Uczniowski Klub Sportowy Sławków 4-2 (1-2).

Siewierzanie do spotkania podchodzili bez kilku podstawowych zawodników (choroby, kwarantanny) dlatego też zespół rezerw wzmocnili zawodnicy z szerokiego składu pierwszej drużyny – młodzieżowcy Grabowski, Sobczyk i Dróżdż oraz doświadczeni Psonka i Burczyk. Niestety to goście znakomicie rozpoczęli to spotkanie i już po 11 minutach prowadzili 0-2 (Majchrzak w 4 i 11 min.). Przemsza zdołała odpowiedzieć kontaktową bramką Sobczyka z 26 minuty, a jeszcze w 29′ Sobczyk trafił w poprzeczkę. W przerwie, w szatni Przemszy jak zwykle zawrzało i na drugie czterdzieści pięć minut „Biało-czerwono-zieloni” wyszli jeszcze bardziej zdeterminowani.

Przemsza II w połowie z minuty na minutę się rozkręcała i zdominowała rywala czego efektem był gol wyrównujący autorstwa Burczyka (63 min). W ostatnich minutach meczu naszą przewagę udokumentowaliśmy bramkami Kańtocha (83 min.) i Urbanowicza (90 min.) i ostatecznie w ostatniej kolejce B klasy pokonaliśmy niedawnego lidera. Znakomite zawody w barwach LKS rozegrali Burczyk (bramka + asysta) oraz kapitan Kańtoch (bramka + dwie asysty).

Przemsza II po ośmiu rozegranych kolejkach zajmuje aktualnie 3. pozycję w tabeli, dalej nie ponosząc porażki w rundzie (bilans 5-3-0). Dla siewierskich rezerw jednak nie jest to koniec sezonu. 8 listopada o godz. 11.00 w Preczowie rozegramy zaległy mecz z Zewem Sosnowiec. W przypadku zwycięstwa lub remisu nasze rezerwy wskoczą na drugie miejsce. Gramy do końca !

Przemsza: Dróżdż – Cygarowski, Urbanowicz, Wójcik, Grabowski (87. Kisielewski), Bańka, Hamerlik, Psonka, Kańtoch, Sobczyk, Burczyk