Druga drużyna Przemszy Siewierz zremisowała na siewierskim stadionie z „dwójką” Źródła Kromołów w meczu II kolejki sosnowieckiej B Klasy. Już od pierwszych minut było widać, że kromołowianie to dobrze zorganizowana drużyna. W mecz lepiej weszli właśnie goście, którzy po ok. 10 minutach prowadzili już 0-2. Najpierw bramkę straciliśmy po dobitce z rzutu wolnego, a następnie po ładnej akcji i strzale z linii szesnastego metra. Kilka minut później kontaktowego gola dla Przemszy II zdobył kapitan Bartosz Kańtoch, po golu z główki i wcześniejszym idealnym dośrodkowaniu Hamerlika. Pod koniec pierwszej połowy wyrównał Błażej Bańka, wykorzystując rzut karny dla siewierskiego LKS-u. Druga połowa mimo, że bezbramkowa, mogła się podobać. Obie drużyny co raz to wyprowadzały szybkie kontrataki, ale bliżej strzelenia gola byli chyba nasi zawodnicy, a gdyby tylko Tylec (setka) czy Kisielewski (strzał w poprzeczkę) mieli lepiej nastawione celowniki… . Tak szybkie tempo drugiej połowy sprawiło, iż po 75 minucie wielu graczy obu ekip opadało z sił i chwytały ich skurcze nóg. Mimo wszystko nasz młody zespół wypadł dobrze na tle bardziej doświadczonego przeciwnika, bardziej ogranego w lidze.

Kolejne spotkanie Przemszy II w najbliższą sobotę o 16.00, a naszym przeciwnikiem w Nowej Wsi będzie miejscowy Strażak.

Rezerwy Przemszy po dwóch kolejkach zajmują 4. pozycje w tabeli z 4 punktami. Prowadzi UKS Sławków (6 pkt), zaraz za nim Strażak (6 pkt), a trzeci jest sosnowiecki Zew (4 pkt).

Przemsza II: Urbańczyk – Rok, Czapla, Wójcik, Cygarowski (85. Lubiński), Hamerlik, Bańka, Wysocki (46. Cieślik), Tylec, Kańtoch (34. Nobis), Kisielewski (90. Grabis).